Five Life RPG

Serwer MTA z pomysłem!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2016-08-15 09:52:05

Oliwciaaa
Administrator
Dołączył: 2016-08-14
Liczba postów: 12
Windows 8.1Firefox 48.0

Wymagania i wzór podania do PSP

Wymagania:
  • +14
  • Kultura
  • Brak kar na koncie
  • Duża aktywność na serverze/forum
  • Ortografia min. 8/10

                                                                                         
Wzór Podania:
  Imię:
  Wiek:
  Nick:
  Serial:
  Dlaczego ty (min 2 zdania):
  Dlaczego akurat ty:
  Coś o sobie:

Podania piszemy pod tym postem !!

Offline

#2 2016-08-15 17:05:20

Tiger
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-15
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 50.15.2661.78

Odp: Wymagania i wzór podania do PSP

Imię: Paweł

  Wiek: 15

  Nick: Tiger.

  Serial:01C2B473495EC1ADA4414B4C82A0E8B3

  Dlaczego ty (min 2 zdania): Znam Się Na Tym I Chcę Sprawdzić Swoje Siły Na Tym Serwerze. Praca Strażaka Jest Nie Bezpieczna I Chcę Zostać Strażakiem W Realnym Życiu. Co By Tu Jeszcze Napisać? Jestem Pomocny I Miły A Strażak W Dniu Ratuje Życie Ludziom W: Pożarach I Wypadkach.

  Dlaczego akurat ty: Powiedziałem Wszystko W Punkcie Dlatego Ty: (Ten Punkt Jest Nie Potrzebny....)

  Coś o sobie: Mam Na Imię Paweł Mam 15 Lat , Mieszkam W Stolicy Podkarpacia Czyli W Rzeszowie Interesuję Się: SP (Strażą Pożarną), Policją , Sportami ,Muzyką I Najważniejsze Motoryzacją. Dlaczego SP?: Ponieważ Mój Ojciec
Jest W OSP I Się W To Wkręciłem Jak On [dblpt]D Dlaczego Policja?: Dlaczego Że To Jest Moja Pasja Moje Zainteresowanie I Bez Policji Moje Życie Było By Niczym. Sporty: Czarny Sport
Zwany Też Żużlem To Mój Ulubiony Sport Dlatego Jest Bardzo Nie Bezpieczny A Ja Takie Coś Kocham <3 , Piłka Nożna , I Koszykówka. W Piłce Nożnej Umiem Dobre Zwody A W Koszykówkę
Jestem Najlepszy Z Klasy. W Piłce Nożnej Mój Ulubiony Zespól To Reprezentacja Polski <3 A W Koszykówce Chicago Bull's. Dobra Przejdźmy Do Najważniejszych Muzyka:
Moje Ulubione Rodzaje To: DUPSTEPY , TRAPY , RAPY I HIP HOP.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
prisonbreak - pssr - nofear - blackdisciples - victorious